KINOLAND

Перегляд фільмів у форматі 3D став більш приємним в мережі KINOLAND

20-09-2018

Мережа кінотеатрів KINOLAND не тільки найбільша мережа в Харкові, але й мережа яка йде в ногу з часом. У цьому році була проведена заміна старого обладнання на нове, що дало свій результат. Що ж змінилося? Були замінені старі проектори на більш нові, повірте це вже важливо, і на цьому ми не зупинилися! У кінотеатрах Київ, Кіноленд і їм. О. Довженка була проведена заміна 3D рамок.

Перегляд фільмів у форматі 3D став більш приємним завдяки інноваційній, трьохпроменевій оптичній системі показу 3D. Нова система здатна підняти ваше сприйняття розвитку технологій на абсолютно новий рівень, даруючи неймовірну яскравість і безпрецедентну якість цифрового кінопоказу.

Вже сьогодні у Вас є можливість дати свою оцінку новим технологіям. Рамка вже встановлена ​​в синьому залі кінотеатру Київ, а так само в червоному залі ім. О. Довженка таком у білому залі кінотеатру Кіноленд.

Нові кінопрем’єри в поєднанні з новими технологіями не залишать Вас байдужими. Чекаємо ваших відгуків, залишити які можна на нашому сайті і на сторінках соціальних мереж.

Поринь у світ кіно разом з KINOLAND!