KINOLAND

Акції та знижки у кінотеатрах KinoLand

19-09-2016

Ви любите відвідувати кінотеатри, дивитися новинки кіно на величезних екранах у відмінній якості? Ви хочете брати участь в різних акціях і купувати квитки за спеціальними цінами? У кінотеатрах мережі «KinoLand» регулярно проводяться акції та знижки для глядачів, про які ми Вам сьогодні розповімо.

1. Дітям до 6 років відвідування мультфільмів безкоштовно (без надання окремого місця в залі).

2. Студентам знижка надається на всі фільми, в тому числі і на прем’єрні. Тільки не забудьте пред’явити студентський квиток касиру.

3. Власникам клубної карти «Металіст», при пред’явленні картки на касі, надається знижка на будь-який фільм.

4. Групове відвідування. Любите ходити в кіно великою компанією? Для груп від 15 осіб – знижка!

5. Бонусна система. Отримайте бонусну картку «KinoLand», при покупці квитків в кіно, накопичуйте бонуси і обмінюйте бонуси на квитки! Отримати карту дуже просто! Як отримати бонусну картку «KinoLand», дізнайтеся за посиланням.

Крім того, щотижня в соціальних мережах VKontakte та Facebook ми розігруємо квитки у кіно. Беріть участь у розіграшах і вигравайте!

Список акцій і спеціальних пропозицій постійно оновлюється. Стежте за нашими новинами, будьте в курсі всіх самих цікавих подій і ходіть у кіно вигідно!

Дивіться найкращі світові прем’єри  у найкращих кінотеатрах міста Харків:«8 1/2»«КИЇВ», «ім. О. Довженка»,«KinoLand» та «POZNAN»!