Чілдрен Кінофест у кінотеатрі “8 1/2”

20-05-2016

У кінотеатрі “8 1/2” з 27 травня по 5 червня відбувся кінофестиваль «Чілдрен Кінофест»

«Чілдрен Кінофест» – це щорічний кінофестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків.

Потрапити на БЕЗКОШТОВНІ покази було дуже просто! Для цього потрібно було лише заповнити електронну форму на офіційному сайті фестивалю.

Глядачі виступали як журі фестивалю й віддали свої голоси за фільм, який їм сподобався. Шляхом глядацького голосування було обрано картину-переможця міжнародного конкурсу і оголошено на церемонії закриття у столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня о 15:00. Переможцем фестивального конкурсу була оголошена картина «Лапа» режисера Роберта-Адріана Пежо з Угорщини. Фільм набрав 4,7 балів з 5. «Лапа» – пригодницька комедія про взаємну підтримку людини і тварини. Історія тренера і собаки-рятувальника, які допомагають людям вибиратися з колотнеч, заснована на реальних подіях.

У рамках міжнародного конкурсу було представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду для різних вікових категорій – від 4 до 14 років. У позаконкурсній програмі глядачам була представлена ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна – Україна». Закрила фестиваль музична комедія «Фелікс», яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.

Послом цьогорічного фестивалю виступив актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

ПРОГРАМА:

27 травня 10:00 “Хлопчик-фантом” (фільм-відкриття) (7 +)

Лео, 11-річний хлопчик з Нью-Йорка, є незвичайною дитиною: він може ставати невидимим і літати крізь стіни. Він дружить з поліцейським Алексом, який тимчасово прикутий до інвалідного крісла через таємничого гангстера. Лео в повітрі і Алекс на землі формують екстраординарну команду, яка захищає журналістку Марі, і рятує Нью-Йорк від руйнування.

fantom

28 травня 10:00 “Ми – найкращі!” (12 +)

Стокгольм, 1980 рік. Три дівчинки вирішили створити панк-гурт навіть попри те, що у них не було музичних інструментів, а всі навколо запевняли, що панк-рок мертвий.

the best

29 травня 10:00 “Міні і комашки” (4 +)

Маленька Міні бере участь у виставі цирку комашок, та раптом потрапляє до лап грабіжників. Але в цирку йде підготовка до її порятунку, – друзі Міні та армія хоробрих мурашок дадуть відсіч бандитам.

mini

30 травня 10:00 “Правила життя хлопчика Ніно” (6 +)

У хлопчика Ніно найщасливіша у світі сім’я. Він має надзвичайного старшого брата, найрозумнішого в світі батька, та маму, схожу на справжнього ангела. Але все кардинально змінюється у день його народження… Звичайний порядок перевертається у безлад, Ніно лишається сам у нових важких обставинах і має діяти, як доросла людина. Чи впорається він з цими обставинами, і чи зможуть усі вони знов стати родиною?

pravila-nino

31 травня 10:00 “Операція «Арктика»” (10 +)

Троє дітей випадково потрапляють у зимовий шторм у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів, шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

arktika

1 червня “Лапа” (7 +)

Золі – машиніст трамваю, але завжди мріяв допомагати людям у біді. Лапа – розумний пес, який відмінно вміє знаходити пропажі й рятувати тих, хто потрапив у халепу. Зустрівши одне одного, Лапа і Золі знайдуть своє справжнє покликання. Команда тренера і собаки-рятувальника подолає чимало перешкод на шляху до успіху, любові оточуючих і міжнародної слави. Ця надихаюча історія заснована на реальних подіях.

lapa

2 червня Альпійська казка Хайдi (8 +)

Після загибелі батьків маленьку дівчинку Хайді починає виховувати її тітонька. Коли ж Хайді виповнюється 8, тітонька везе її до маленького селища в Альпійських горах до її старого дідуся. Дідусь напочатку не визнає Хайді і не надто її поважає. Але завдяки її ангельському терпінню та ласкавій мові, його серце поступово відтаює…

alpiskaya-skazka

3 червня Ретроспектива анiмаційної студії Aardman (4 +)

Більше 40 років анімаційна студія Aardman зачаровувала світ, вигадуючи персонажів, що стали улюбленцями глядачів. Воллес і Громіт, Баранчик Шон, Морф – всі вони створені у Брістолі і є частиною незабутніх історій від Aardman. Фірмовий стиль цих аніматорів часто копіюють, та Aardman продовжує дивувати шанувальників магічним поєднанням анімаціі та гумору.

aardman

4 червня “Моя країна – Україна” (5 +)

«Моя країна – Україна» – анімаційний народний казково-пізнавальний серіал, виконаний переважно в техніці пластилінової анімації. Маленькі сюжети з любов’ю та повагою розповідають про розмаїття нашої батьківщини; кожна історія – це казка, легенда або байка з конкретного місця в Україні, будь-то велике місто або маленьке село, поле або море.

my country ukraine

5 червня “Фелiкс” (фільм-закриття, переможець ЧКФ-2015) (7 +)

14-річний Фелікс мріє стати саксофоністом, як і його покійний батько, але його мама вважає, що джаз – це музика від диявола. Одного разу Фелікс залишає рідне селище заради стипендії в елітній приватній школі, – йому доведеться кинути виклик матері і допомогти старому джаз-бенду свого батька організувати шкільний концерт.Фільм став переможцем другого щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест 2015.

felix