Італійське кіно

Фестиваль італійського кіно у кінотеатрі “8 1/2”

09-06-2016

Любителі піцци, пасти та Колізею! Для вас є радісна новина: з 16 червня у кінотеатрі “8 1/2” стартує Фестиваль італійського кіно!

На глядачів чекають найкращі та найяскравіші фільми з сонячної Італії!

ПРОГРАМА:

16 червня 19:30

Я, Арлекін/Io, Arlecchino

Італія, 2014

Хронометраж: 90 хв.

Жанр: драма, комедія

Режисер: Маттео Біні, Джорджо Пазотті

У ролях: Валерія Білелло, Лавінія Лонгі, Джорджо Пазотті, Роберто Херлицька, Лунетта Савіно, Франко Москон

Паоло працює ведучим популярного столичного ток-шоу. Та Паоло повідомляють, що Джованні, його батько  раптово потрапив до лікарні. Паоло вимушений поїхати на деякий час в маленьке провінційне місто. Джованні приймає участь у театральній трупі, що спеціалізується на комедії дель-арте, і якраз репетирує нову постановку. У новому спектаклі він виконує роль Арлекіно. Не вагаючись, Паоло вирішує залишитися на деякий час поруч з батьком, і заново пізнає всі радощі творчості.

Я, Арлекін

17 червня 17:00

Не будь злим/Non essere cattivo

Італія, 2015

Хронометраж: 100 хв.

Жанр: драма, кримінал

Режисер: Клаудіо Калігарі

У ролях: Лука Марінеллі, Алессандро Боргі, Роберто Маттеї, Сільвіо Д’Аміко

Хроніка вулиць Остії. Тут кожен день проживається як останній.

1995 рік, Остія – римське місто в гирлі Тібру, де живуть, – немов на останньому диханні, захлинаючись алкоголем, задихаючись кокаїновим пилом, рухаючись в ритмі оглушливої клубної музики, – двадцятирічні Вітторіо і Чезаре, брати не по крові, але по вуличному духу. Для них є тільки тут і зараз, і кожна хвилина повинна бути звернена в кайф; а майбутнє – що майбутнє? Майбутнього, звичайно, немає. Але саме про нього – облаштоване, спокійне і, можливо, сімейне – починає замислюватися Вітторіо після зустрічі з Ліндою. І в стосунках друзів настає неминучий злам …

Не будь злим/

17 червня 19:00

Якщо Господь забажає / Se Dio vuole

Італія, 2015

Хронометраж: 87 хв.

Жанр: комедія

Режисер: Едуардо Марія Фальконе

У ролях: Марко Джалліні, Алессандро Гассман, Лаура Моранте, Іларія Спаду, Едоардо Пеше

Томмазо – талановитий кардіохірург. Він має дружину двох дорослих дітей. Томмазо переконаний атеїст.  Та одного дня Андреа, його син, на обіді повідомляє, що він прийняв рішення стати священиком. Томмазо приходить в жах. Він впевнений, що в усьому винен місцевий святий отець дон П’єтро, який запудрив його синові мізки.  Томмазо рішуче налаштований вивести священика на чисту воду.

Якщо Господь забажає

18 червня 17:00

Italo Barocco

Італія, 2014

Хронометраж: 104 хв.

Жанр: комедія

Режисер: Алессія Скарсо

У ролях: Марко Бочче, Барбара Табіта, Олена Радончіч, Martina Antoci, Alice Canzoniere, Лео Гульотта

На Сицилії, в маленькому  місті, що знаходиться на узбережжі моря, розпалюється боротьба за пост мера міста. В гонитві за популярністю Луїза Негро проштовхує закон про бездомних собак. Згідно закону, всі бродячі тварини в місті повинні бути замкнені в розплідниках. Але саме в цей момент десятирічний хлопчик Мено в місті знаходить милого і обдарованого пса по кличці Італо. Разом друзі змінять уявлення жителів міста про кохання і дружбу, переживуть багато кумедних і небезпечних пригод.

Italo Barocco

18 червня 19:00

Хлорка/Cloro

Італія, 2015

Хронометраж: 98 хв.

Жанр: драма

Режисер: Ламберто Санфеліче

У ролях: Сара Серайокко, Пьера Дельї, Еспості, Джорджо Коланджелі, Іван Франек

Сімнадцятирічна Дженні мріє стати чемпіонкою з синхронного плавання. Але раптово помирає її мама і закінчуться безтурботне підліткове життя Дженні в Остії (прибрежна провінція Риму). Вона має доглядати за молодшим братом і хворим батьком. , Разом з батьком і з братом, Дженні змушена переїхати в будинок дядька в гірське поселення, в Абруццо. Але вона не розлучається зі своєю заповітною мрією – коли-небудь все-таки стати чемпіонкою.

Хлорка

 

 

19 червня 17:00

Мене звуть Майя/Mi chiamo Maya

Італія, 2015

Хронометраж: 90 хв.

Жанр: драма

Режисер: Томмазо Агнесса

У ролях: Матильда Анна Інгрід Лутс, Лаура Адріані,

Джованні Ансальдо, Джида Арена

Аліс і Ніки – сестрички, але у дівчат різні батьки. Їх мати помирає. Працівники соціальної служби приходять забрати дев’ятирічну Аліс до іншої сім’ї. Ніки разом з сестрою збігають з дому.

Мене звуть Майя

 

19 червня 19:00

Нестійка погода/Tempo instabile con probabili schiarite

Італія, 2015

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: комедія

Режисер: Марко Понтекорво

У ролях: Лука Дзінгаретті, Паскуале Петролью, Кароліна Крешентіні, Джон Туртурро, Лоренца Індовіна, Паола Лавин

Джакомо і Ерманно – друзі. Вони разом тримають кооператив з виробництва диванів. Їхні справи йдуть не так добре, як хотілось би. На них  чекає невідворотне банкрутство. Та одного вечора, друзі знаходять нафту у своєму дворі. Це відкриття має перевернути все їхнє життя.

Нестійка погода

20 червня 17:00

Джулія і ми/Noi e la Giulia

Італія, 2015

Хронометраж: 115 хв.

Жанр: комедія

Режисер: Едоардо Лео

У ролях: Лука Арджентеро, Едоардо Лео, Клаудіо Амендола, Стефано Фрес, А. Фольетта, Карло Буччіроссо, Rufin Doh Zeyenouin, Маттіа Сбраджа, Apetor Afiwayi, Carmine Battaglia

Троє юних хлопців Клаудіо, Дієго і  Фаусто приймають рішення змінити своє життя, виїхавти з міста та відкрити агротуризм. До компанії приєднався Серджо, знайомий дещо неврівноважений Фаусто та дивна і вагітна дівчина Еліза. Несподівано на шляху здійснення їхньої мрії встає мафіозі на ім’я Віто. І з цього моменту розпочинаються кумедні пригоди. Та молоді підприємці не здадуться заради досягненняпоставленої мети.

Джулія і ми

20 червня 19:00

Латинский коханець/Latin Lover

Італія, 2015

Хронометраж: 104 хв.

Жанр: драма, комедія

Режисер: Христина Коменчіні

У ролях: Маріса Паредес, Анджела Фіноккьяро, Валерія Бруні-Тедескі, Кандела Пенья, Піхла Віітала

Фільм розкаже про відомомого культового італійського актора Саверіо Кріспі. Це чоловік латинської пристрасної натури. Актор не міг обійтися тільки однією жінкою, тому і дочок у нього п’ять (ті, хто знає про одна одну): італійська Сузанна, французька Стефані, іспанська Сегунда, американська Шеллі і шведська Сольвейг. Завтра десята річниця смерті Саверіо, якого вони так шалено обожнюють. З цього приводу у його будиночку збираються всі його жінки. Та тут спливають несподівані факти…

Латинский коханець

21 червня 19:00

Друга весна/ Seconda primavera

Італія, 2016

Хронометраж: 108 хв.

Жанр: драма/комедія

Режисер: Франческо Калоджеро

У ролях: Антоніо Альвеар, Клаудіо Ботоссо, Анджело Камполо, Gianluca Cesale, Ніно Фрассіка, Аніта Кравос, Hedy Krissane, Тиціана Лодато, Дезіре Ноферіні

 Андреа Ріццолі – 50-річний архітектор. В нього є приморська вілла і останнім часом він займається пошуками нових орендарів. Андреа знайомиться з Розанною, яка працює анестезіологом. Андреа закохується в неї та одружується. Та невдовзі пара почне спілкуватися з впливовим бізнесменом, власником ресторану. Одного разу бізнесмен попросить Андреа відновити картину, яка є дуже цінною. В житті подружжя розпочнуться нові випробування та постійні проблеми.

Друга весна