Кінофестиваль «Le jour le plus Court»

04-12-2015

У кінотеатрі 8 1/2 відбувся кінофестиваль «Le jour le plus Court»

«Le jour le plus Court» (Короткий день короткого метра) – щорічний фестиваль французького короткометражного кіно, який проходить в найкоротші дні в році 18, 19 і 2о грудня!

Покази відбуваються в одні і ті ж дні по всьому світу. І тільки в ці дні у вас є унікальна можливість приєднатися до глядачів з декількох десятків країн, яких об’єднує в любові до кіномистецтва міжнародний фестиваль «Le jour le plus Court»!

В програмі:

Civilization

Цивілізація (Civilization)

Африканські статуетки в колоніальному стилі 50-х рр. – прикраса розкішного лофту. Вони оживають, як тільки їх власник повертається до них спиною.

Day 40

День 40 (Day 40)

У цьому анімаційному фільмі про Ноєв ковчег на величезному човні відбуваються жахливі події, під час яких тварини показують темну сторону своєї природи.

 

Merci mon chien

Спасибі, мій пес (Merci mon chien)

Цього вечорам псу на ім’я Фіфі доводиться читати свою газету сидячи під столом під час обіду. Між Папою, Мамою, Томасом і Зої розжарюється обстановка, кожен не сидить на своєму місці, всі заважають псу нормально розслабитися і почитати.

Lisboa Orchestra

Оркестр Лісабона (Lisboa Orchestra)

Лісабонський Оркестр – це музична балада щоденних міських ритмів. Оригінальний музичний супровід із звукових і візуальних елементів, що зустрічаються в португальській столиці, заворожує.

Casus Belli

Казус Беллі (Casus Belli)

Абсолютно різні люди, різної національності, класу, статі і віку стоять у черзі. Одна черга перетікає в іншу, формуючи величезний ланцюжок людей. Але в кінці черги … знову очікування.

Zoo

Зоопарк (Zoo)

Правила для їхніх дочок і їх собаки – все має бути під контролем Еммануеля та Олів’є Тезьев. Але цим ранком Лія, їх молодша дочка, чомусь не спускається на сніданок …

Palmipedarium

Палміпедаріум (Palmipedarium)

Сімон добре розбирається в качках. Вони шумлять, літають, плавають. Але іноді все стає занадто заплутаним, і Симон впадає в замішання.

Hai Puka

Hai Puka (Hai Puka)

У метро стає тривожно, дитина намагається побороти свої страхи.

Zebra

Зебра (Zebra)

Один удар зебри в дерево і все перевертається з ніг на голову.

Attaque du monstre geant suceur de cerveaux

Атака гігантських монстрів-мозгососів (L’attaque du monstre geant suceur de cerveaux)

У світі музики і кольору з’являється чудовисько зі старого чорно-білого голлівудського фільму. Молода пара повинна допомогти вченому знищити монстра і врятувати світ …

Quatuor

Квартет (Quatuor)

Піаніст приносить свою коханку з вікна своєї вітальні. Ризиковий задум, оскільки дружина знаходиться у сусідній кімнаті.