Новий український фільм “По той бік” у кінотеатрах мережі KinoLand

18-11-2015

У грудні відбудеться прем’єра нової української стрічки “По той бік” Олександра Литвиненко.

В рамках міжнародного повнометражного конкурсу кінофестивалю «Молодість» презентували фільм «По той бік» – єдину українську кінострічку, представлену у цій номінації.

Щороку близько десятка дебютних повнометражних фільмів представляють найактуальніші тенденції розвитку європейського і світового кіно. Цьогоріч серед безлічі надісланих заявок до міжнародного конкурсу повнометражних фільмів було обрано саме «По той бік» – дебютну роботу режисера Олександра Литвиненко.

На прес-конференції після перегляду фільму режисер вперше відверто розповів про бюджет кінострічки, подискутував про наслідування Голлівуду й окреслив основний меседж картини «По той бік».

Дебютна робота повнометражного кіно-доробку Олександра Литвиненко після перегляду одразу ж викликала неабиякий глядацький feed-back.Фільм вже встигли охрестити «відполірованим» й наголосили на винятковій увазі режисера до краси кадрів.

– Мені подобається, як ми передали епоху тих часів у нашому фільмі, проте, ми не робили на цьому акцент. Адже історія могла трапитись, як тоді, так і зараз, – коментує стрічку сам режисер.

«По той бік» встигли порівняти з ранніми роботами Хічкока та голлівудською стилістикою цих фільмів. Не уникнули розмови про фінансування, де Олександр Литвиненко вперше назвав цифру, яку витратили для виготовлення кінострічки – $180 000.

Фільм поєднав у собі детективну історію з глибокими психологічними елементами, містичними частинами та навіть арт-хаусними вкрапленнями .Головне послання стрічки «По той бік» полягає в тому, що будь-яке зло породжує ще більше зло й з цим потрібно боротись. При цьому режисер не намагається «навчити» свою аудиторію, а залишає їй простір для власних висновків.

Кінокритики також відмітили музичне оформлення фільму, що допомогло тримати напругу. Саунд-продюсингом картини займався  MONATIK.

Показ фільму відвідали й самі актори, серед яких була виконавиця головної ролі – Поліна Джакаєва, а також Василь Русанов, Ірина Шут та Іван Шевчук. Нагадаємо, що всеукраїнська прем’єра кінострічки відбудеться 3 грудня, після чого вона буде показана у всіх кінотеатрах країни.

Дія фільму відбувається в радянські часи. Молода вчителька, яка дивом виживає в нещасному випадку, починає бачити у своїх видіннях місця злочинів. Новий дар дівчини здатний назавжди змінити життя мешканців невеликого містечка. Як події розгортаються далі можна буде побачити 3 грудня у кінотеатрах мережі KinoLand!