Почему люди ходят в кино? Статистика и правда.

Чому люди ходять в кіно? Статистика і правда.

25-08-2016

За часів молодості наших батьків, кожен похід в кіно був чимось особливим, вихід фільму чекали кілька місяців, а квитки розкуповувалися за довго до прем’єри. Купували вбрання, щоб сходити в кіно. Вихід зарубіжних фільмів взагалі очікувався дуже довгий час.

Що ж ми спостерігаємо зараз?

Величезна кількість людей будь-якого віку відвідує кінотеатри! І, тим більш, багатьох хвилює таке питання – а, власне кажучи, чому люди ходять в кіно, коли зараз є інтернет? Коли можна скачати фільм і подивитися його?

Чому так?

По-перше, Ви отримаєте неймовірне задоволення. Фільм жаху, комедія – будь-який твір кінематографа, будь-який кадр зустрічається бурхливим сміхом або «жахом». Саме тому багато людей відвідують кінотеатри.
По-друге, як би не говорили, але знайти фільм в інтернеті, який вийшов буквально кілька днів тому у гарній якості – НЕРЕАЛЬНО! Звичайно ж хочеться насолодитися переглядом довгоочікуваного фільму вже як можна швидше!
По-третє, ходити в кіно краще в компанії з друзями – так як можна поділитися емоціями – страхом, сміхом і багатьма іншими. Обговорити фільм, та й атмосфера зовсім інша.
По-четверте, яким би не було у Вас розширення екрану на телевізорі, або власному «міні-кінотеатрі», Ви не отримаєте тих емоцій, не зможете насолодитися так, як це спостерігається в кінотеатрі. Тим більше, що розмір екрану в кінотеатрі просто величезний і видає по-справжньому якісне зображення.

І навіть це далеко не всі причини, чому понад 230 мільйонів людей по всьому світу відвідують кіно за 1 рік. І величезна кількість людей, перш ніж подивитися фільм, вивчають трейлер.

Статистика перегляду фільмів.

Комедії дивляться переважно молоді люди віком від 16 до 29 років, фільми жахів – від 18 до 35, а ось драми – від 25 до 50 років.

А взагалі, власне кажучи, з ким ходять люди в кіно?

Тут розглядається величезна кількість варіантів:

З коханими. Хлопець, дівчина, чоловік чи дружине – неважливо, більшість пар відвідують кінотеатри для перегляду фільмів таких жанрів, як комедія, драма, мелодрама, романтичні комедії і навіть жахи!
З друзями. Один з найкращих варіантів. Так як можна обговорити кіно, посміятися, посумувати і є з ким поділитися. Переважно в компанії з друзями відвідуються кінотеатри для перегляду фільмів жахів, молодіжних комедій, фантастики і навіть складних філософських фільмів.
З рідними. Бабуся, мама, тато – це відмінні супутники для перегляду фільмів таких жанрів, як драма, комедія.

І так триває вже цілу епоху.

Трішечки про історію …

Уявіть собі, що перший кінотеатр з’явився в далекому 1896 році 26 червня в штаті США – Новий Орлеан. Для тих часів, його розміри були величезні, так як він вміщував більше 400 глядачів! Його назва – Витаскоп Хол і його «відкривачем» був Рок Вільям.

А ось найперший величезний кінотеатр з’явився у 1910 році у Франції, в ньому містилося аж 5000 глядачів, що для тих часів було неймовірно!

 

Відвідуйте кінотеатри разом зі своїми друзями, коханими і насолоджуйтеся кожним моментом фільму!

 

Дивіться найкращі світові прем’єри в найкращих кінотеатрах міста Харків: «8 1/2»«КИЇВ», «ім. О. Довженка», «KinoLand» та «POZNAN»!