Серебряные экраны в кинотеатрах

Срібні екрани у кінотеатрах

20-09-2018

Сьогодні ми розповімо про унікальні екрани, а саме, срібні екрани, завдяки яким Ви можете насолоджуватися переглядом улюблених фільмів в кращих кінотеатрах міста Харкова, в кінотеатрах мережі Kinoland.

Ви навіть уявити собі не можете, скільки різноманітних технологій відображення використовується зараз в сотнях кінотеатрів. Їх дуже багато і кожна з них має свої певні плюси і мінуси.

Так, наприклад, зараз особливо популярні срібні екрани в кінотеатрах. Крім даних варіантів зараз використовуються такі види екранів, як:
• Перламутровий. Він створювався для того, щоб збільшити яскравість зображення під час використання лампи.
• Білий матовий. Один з найдешевших варіантів – класичний варіант, який має мало переваг.
• Clarus. Саме новітнє покоління срібних екранів, яке розроблено всесвітньо відомою компанією Harkness Screens.

І звичайно ж – більш простий срібний екран.

Що ж таке срібний екран і які його відмінності від інших видів?

Якщо поглянути більш детально, то срібний екран розроблявся для того, щоб працювати з поляризаційними системами 3D. От уявіть – Ви ж любите дивитися улюблене кіно в найвищій якості? Саме завдяки срібному екрану досягається таке.
Наприклад, на ньому не осідає пил, до всього іншого на срібному екрані не з’являється характерна жовтизна для інших видів екранів.

Якими перевагами володіє срібний екран?

Варто відзначити, що він необхідний для 3D систем – RealD, MasterImage. Саме подібні системи застосовуються для відображення фільмів у кінотеатрах.
Ці нові і унікальні технології є останніми розробками в даний час, і саме завдяки їм Ви можете немов перебувати всередині фільму, відчувати те, що відбувається, як ніби Ви є персонажем фільму або зовсім головним героєм.

Срібний екран відображає «картинку» самими соковитими кольорами. Для нього характерні:

• Більш глибокі кольори, особливо чорний. Жоден з інших видів екранів не володіє такою особливістю.

• Довговічність використання і широке застосування. Такі технології, як RealD, MasterImage та інші можливі тільки завдяки срібному екрану. І Ви, як глядачі, що можете насолоджуватися переглядом улюблених бойовиків, мелодрам, фільмів жахів в 3D-окулярах!

• Високий рівень світлосили. Тільки завдяки срібному екрану спостерігається «соковита» і яскрава «картинка».

Де здебільшого застосовуються срібні екрани?

Подібна категорія екранів використовується найбільше у великих кінотеатрах. Уявіть собі, грандіозна картина, прем’єра – і Ви насолоджуєтеся фільмом завдяки «соковитому» і якісному відображенню срібного екрану!

Разом – срібний екран – це «майбутнє», яке вже наступило, саме завдяки йому здійснюється 3D-відображення, саме завдяки йому сотні тисяч глядачів по всьому світу можуть насолодитися грою улюблених акторів, спостерігати грандіозні спецефекти.

При цьому поступово створюються ще більш прогресивні версії срібних екранів, наприклад, Clarus.

Дивіться найкращі кінопрем’єри у найкращих кінотеатрах міста Харків: «8 1/2»«КИЇВ», «ім. О. Довженка», «KinoLand» та «POZNAN»!