В прокаті | Незабаром

Розклад сеансів кінотеатру:

13 Пт
14 Сб
15 Вс
16 Пн
17 Вт
18 Ср
19 Чт

Сучасні кінопрем’єри та розважальні заходи МЕРЕЖІ КІНОТЕАТРІВ КІНОЛЕНД у Харкові

Мистецтво кіно має вже столітню історію, і за цей час простий перегляд фільмів перетворився не на просте проведення часу перед телевізором чи екраном кінотеатру, а на справжнє задоволення від улюбленої кінокартини. При цьому якість самого створення фільмів, гра акторів та, звичайно ж, сучасні засоби відтворення стрічок дають можливість глядачам майже повністю проникнути в атмосферу кінофільмів, максимально більше переживаючи за всім, що відбувається на екрані.

МЕРЕЖА КІНОТЕАТРІВ КІНОЛЕНД, що знаходиться у Харкові, пропонує своїм відвідувачам найсучасніший та комфортний показ останніх кінопрем’єр, тематичних фільмів, дитячих мультиплікаційних стрічок тощо. КІНОЛЕНД об’єднує в мережу 5 розважальних закладів по всьому Харкову, а саме:

  • кінотеатр імені О. Довженка, що знаходиться біля станції метро «23 Серпня», на вулиці 23-го Серпня, 61;
  • кінотеатр КіноЛенд – на проспекті 50-річчя ВЛКСМ, 54;
  • кінотеатр 8 ½ – на вулиці Донець-Захаржевського, 6/8;
  • кінотеатр КИЇВ – на бульварі Юр’єва, 1;
  • кінотеатр ПОЗНАНЬ, що розташований на вулиці академіка Павлова, 160.

Зверніть увагу, що в закладах мережі КІНОЛЕНД постійно проводяться різноманітні акції, розіграші призів та інші розважальні програми, в яких можуть приймати участь як дорослі глядачі, так і найменші прихильники кінематографу. Для найактивніших учасників у закладах пропонуються бонусні програми та знижки на квитки.

В кожному з кінотеатрів встановлено нове сучасне обладнання. Цифрове 3D-зображення, звук в системі Dolby Digital дають змогу глядачам насолоджуватись переглядом на найвищому рівні, повністю занурюючись у кінострічку. Зручні крісла, можливість купити напої та попкорн зроблять показ сеансу більш приємним. У деяких закладах відвідувачі можуть пограти на ігрових автоматах або відпочити на зручних диванах. Загалом, в наших закладах створено все, для того щоб кожен відвідувач міг почувати себе комфортно та затишно.

На сайті kinoland.com.ua кожен бажаючий може передивитись анонси кінотеатрів та розклад сеансів.

Top